| SweetSecrets a întrebat:

"Neveste disperate" sau "Anatomia lui Grey"? Vreau sa incep un serial si nu stiu pe care sa-l aleg, poate ma ajutati voilove struck

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu le urmaresc pe amandoua si ti le recomand cu caldura.
Primul e comedia, dar are si moemnte de drama..in timp ce al doilea e drama si are si momente amuzante.
In ''Neveste Disperate'' e vorba de 4 femei bogate, prietene, care locuiesc intr-un cartier de lux...si chiar daca din afara el nu duc niciun lips de fapt nu e asa.
Anatomia lui Grey urmareste viata a 5 stagiari care vor sa ajunga renumiti chirurgi.Acestia se confrunta cu, cazuri care mai de care mai grele, dar si cu o viata traita intens big grin

Ti le recomand..Sincer nu pot alege intre cele doua!

| PinkPanter a răspuns:

Anatomia lui Grey e mai interesanta

| M25M a răspuns:

Grey, cu siguranta Grey.

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Eu urmaresc anatomia lui grey de foarte mult timp si mi se pare excelent!

| BabyDollFaux a răspuns:

Ambele seriale sunt foarte bune! Dupa parerea mea, eu cred ca ar trebui sa il alegi pe cel care te atrage cel mai multwinking Cauta mai multe informatii despre aceste seriale si poate iti vei da seama.

| RazvanNikolas1994 a răspuns:

Anatomia lui Grey. Că este super!

| AndreeaHawkins a răspuns:

Eu zic s te apuci de anatomia lui grey ca este mult mai interesantbig grin

| Tetris a răspuns:

Anatomia lui Grey e muuuult mai fain big grin

| Mary_Deny_1991 a răspuns:

Anatomia lui Grey.e foarte frumos acum este sezonul 10

| DrGrey a răspuns:

Anatomia lui Grey