| Maria_6612 a întrebat:

Nini are 128 de episoade. Episodul 128 este luni.(adica finalul este luni)Dar pe port.ro la program tv spune ca Nini este si marti, miercuri, joi.Asta inseamna ca nini are mai multe episoade?

Răspuns Câştigător
| dragutzyka29 a răspuns:

Nu, nini are 128 de episoade doar ca de la episodul a fost dublat(timpul) si cei de la disney l-au impartit in doua deci in concluzie o sa fie 136 sau 137 de episoade(depinde daca ultimul va fi dat intreg)
sperca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Poate se termina luni sad.si poate o sa inceapa un sezon nou thinking

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Sa vedem... miercuri a aparut ep 126, azi o sa fiu 127, luni 128 apoi 129 si 130 la noi s-au incurcat niste numere ale episoadelor...s-ar putea sa fie pana miercuri, sau sa le dea de la inceput de la ep 01. sa vedem ce se intampla. thinking

| infires a răspuns:

Nu,cred ca vor pune reluarile serialului atunci!
P.S: In italian sunt mai multe episoade, 129, 130,131, 132 etc.
http://www.youtube.com/results?search_query=nini+ep+129&aq=f

| AcrossTheSky a răspuns:

Nini are si sezonul 2

| alin_2418 a răspuns:

In agenina de unde e telenovela sunt 128 episoade la noi sunt cateva in plus dar oricum se termina saptamana asta

| Maliiina a răspuns:

@valentINA : seara de la 23:35 este redifuzat de la capat insa au trecut ceva episoade.
Posibil ca din cauza pauzei aceleia pe care au luat-o mai demulthee hee