| AndreiAnd1 a întrebat:

Imi puteti spune daca acest program ar fi bun:
Luni: Brate + Piept
Marti: Piept+ Spate
Miercuri: Picioare
Acest program este bun? Daca nu este bun imi puteti recomanda voi atat un program pe care sa il urmez cat si exercitii pe care sa le pot face acasa?
Si inca ceva, aplicatiile pentru sport de pe magazin play sunt bune sau nu au nici un efect?

5 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Umerii, trapezul, gambele si abdomenul lipsesc din programul tau, dat ai pus pieptul de doua ori si in zile consecutive. De ce?

| AndreiAnd1 explică (pentru Paul754880338):

Din greseala.
Marti am vrut sa pun Spate Umerii ( si la umerii as face trapezu ) iar, la picioare as face gambe. si abdomen as face in fiecare zi.

| suicidaltroughts a răspuns:

Da, programul este ok
si depinde de ce aplicatii este vorba.

| cristiww a răspuns (pentru suicidaltroughts):

Suicidaltroughts, daca ai dat raspunsul asta este evident ca nu cunosti subiectul!
Cum sa fie bun un program in care lucreaza luni brate (biceps, triceps, antebrat) si marti face spate si pectorali (daca intelegi ce vreau sa zic aici)? Nu mai zic ca face luni pectorali si marti repeta. Programul este INCREDIBIL de prost conceput!

AndreiAnd1: poti incerca push/pull/legs adica
luni pectorali, umeri, triceps
marti spate inclusiv trapez, biceps, antebrat
miercuri coapse
joi, poti repeta ziua de luni sau poti lua pauza si tot asa repeti programul, te mai documentezi tu

| Cosmin86 a răspuns (pentru suicidaltroughts):

Serios? programul e ok? Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea, nu?