| CookieMtfk a întrebat:

Niste anime-uri cu dragoste si comedie? Nu prea multa drama ca m-am saturat. happy

Răspuns Câştigător
| Danny_Purici_1999 a răspuns:

Sukite li na eu, si kimi ni todoke pentru romance curat, drama, 5 centimeter per second/film anime merita, tot gama romance, kimikiss pure rouge, mai multe cupluri, special a asemanator cu maid sama, clannad/clannad after story foarte buna povestea, primul sezon nu pare mare lucru dar sez 2 jos palaria, tonari no kaibutsu-kun si sword art iar se incadreaza in cerintele tale, shuffle iar o serie buna, koi to senkyo to chocolate, drama, romance, final potrivit, myself yourself, true tears, toradora, zero no tsukaima,
Skip Beat foarte comic, si romance,
Kamisama Hajimemashita e destul de interesant
incearca-le pe astea si vezi care ti-a placut mai mult

1 răspuns: