| TudorFox a întrebat:

Niste filme asemanatoare cu the vow? E bun si doar unul daca nu sunt mai multe

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adice ce film? N-am vazut filmul de care ai zis dar poate stiu sa-ti recomand... Fa-i si tu o descriere, un gen ceva.

| TudorFox explică (pentru Adry05):

E un film de dragoste, in care o femeie isi pierde memoria din cauza unui accident

| Adry05 a răspuns (pentru TudorFox):

Si tu ce vrei mai exact? Pur si simplu filme de dragoste sau ce? laughing

| TudorFox explică (pentru Adry05):

Da, asa laughing

| Adry05 a răspuns (pentru TudorFox):

I am Sam
Memento
A walk to remember
Ps: I love you
The notebook
Message in a bottle
me before you
if i stay
Keith

| TudorFox explică (pentru Adry05):

Mersi, doar the notebook, a walk to remember, si me before you am vazut din filmele astea

| 393Dan a răspuns:

L-am vazut si eu mai demult. Asemanatoare as zice ca-s: Dear John, the lucky one, the great Gatsby, the fault in our stars...doar aste-a acum imi vin si notebook, dar persoana de mai sus deja l-a mentionat. Pe Titanic si Avatar cred ca deja le-ai vazut.