| Strawww a întrebat:

Niste filme bune din 2016?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

The Forest
Deadpool
Gods of Egypt
Batman Vs Superman
Ride Along 1, 2
The Veil ( pe asta nu l-am vazut ). Ti-am spus doar filme care au aparut si care le-am vazut, dar mai trebuie sa apara o groaza de filme foarte bune. Scrie pe google filme 2016 si genul sau doar filme 2016 si o sa iti dea.

| Strawww explică (pentru Sn4k3):

Le stiu pe cele care o sa apara, voiam sa vad si opinia ta, nu am vazut nici unul din filmele care le-ai zis, si ca trailer sunt super interesante. thanks mate

| Sn4k3 a răspuns (pentru Strawww):

Cu placere, mersi si eu.

3 răspunsuri:
| madalinagabriela97 a răspuns:

Pride and prejudice and zombies, the forest, fallen, allegiant, the other side of the door. Sunt filme bune, dar depinde si de genurile de filme care iti plac.