| Spike001 a întrebat:

Niste filme parody/comedy?

6 răspunsuri:
| Gabitech a răspuns:

Project x? (2012)
The dictator? (2012)

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Gabitech):

Nu înţeleg de ce mereu la filme recomandate,se precizează anul,care,mi mereu este exact anul actual,deci filmul nu are nici măcar un an vechime. Este atât de relevant din ce an e un film?
Oricum,ce i-ai dat tu acolo sunt doar comedii ultra-uşoare, forţate, la care nu râzi deloc, sau râzi doar dacă stai la masă cu actorii, să nu se simtă prost.

| Gabitech a răspuns (pentru Woodenpints91):

In primul rand gusturile nu se discuta,. Observatie trebuia sa o faca el, nu tu. Era mai interesant daca ii lasa-i vreo 2-3 filme scrise in loc sa-mi faci mie observatie. Nu te supara e doar o intrebare fara sa te jignesc, de ce esti asa frustrat? Ai fost cumva abuzat sexual cand erai mai mic?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Gabitech):

Are rost să mă iau în coarne cu tine? Nu de alta, dar aş face prea mult mişto pe seama feţei tale.

| Adelina1994 a răspuns:

Vampire sucks (parodie la twilight)
Not another teen movie
Dirty deeds
Dance flick (parodie la step up)
American pie
Scarry movie