| Anonima1441 a întrebat:

Niște seriale pe Netflix?
Romantice..cu ceva teme mai ude?????????

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu! vezi ca Netflix are un meniu din care poti alege filme: comedii romantice, drame romantice, de familie romantice samd.
Neflix nu are p o r n, deci chestii "mai umede" nu vei gasi, decat pe site-urile pornografice de pe internet.

| Elan a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate American Pie, American Virgin, Scream, Tentația Seducției, The 40 Year Old Virgin laughing

| Catrice a răspuns:

Netflix are pоrn? Interesant, ma duc sa cautwinking

| Werrich a răspuns:

Cincizeci de umbre ale lui Gray / 50 Shades of Gray;
365 days;
Jocul lui Gerald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu teme mai ude găsești pe xnxx și xhamster.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei cu țevi sparte? Din Bucuresti coloane de apă caldă pe care domnu Dan nicusor nu le repară ca il doare la..cașchetă

| Anonimu70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inundație generală laughing

| Iuli122122 a răspuns:

De la atata romantism pe Netflix, am ajuns sa ma indragostesc la liceu si să râvnesc la cea mai frumoasă fată...Succes sa-ti cadă cu sentimente ăl mai frumos băiat.