| Andreeaioan115 a întrebat:

Recomadați-mi niște seriale romantice. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

Îți recomand un singur serial, istoric (deși există, bineînțeles, multe elemente de ficțiune introduse în acesta), dramatic și cel mai important, romantic. Dacă îți plac aceste genuri, dacă ești pasionată de viața scoțienilor din secolul optsprezece și îți place o poveste de dragoste nu cu prinți, ci cu soldați în kilt și săbii și bineînțeles, nelipsitele domnițe frumoase (și „vrăjitoare"), pun pariu că o să îți placă și serialul acesta: Outlander. (ăă, conține și un pic de time travel. Un pic mai mult.)
Mai există o mulțime de seriale romantice cunoscute, gen Once Upon a Time, 90210, Teen Wolf, The Secret Circle, ș.a., ș.a., dar sunt direcționate mai mult adolescenților și în orice caz, bănuiesc că știi de ele.
U can also search on Google, you know, „top romance tv series". Just sayin.

1 răspuns:
| totcenuvreisastii a răspuns:

Eu iti recomand un film foarte romantic +erotic
Cincizeci de umbre ale lui grey