| untilizatorunic a întrebat:

Nu de mult am vazut un desen animat la televizor, probabil serial, una din serii era ca un barbat cu doar un singur fir de par a venit la frizerie, din cauza ca nu i-a placut cum a fost frezat a pus o evaluare negativa pentru acea frizerie, dupa a fost sunat de frizer ca primeste nu stiu ce reducere daca sterge sau modifica in una pozitiva, dupa lumea lor incet cu incet se transforma intr-o lume in care totul depindea de evaluarile de pe acel site, chiar si soarele batea in dependenta de ce evaluari primea pe acel site big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Uimitoarea lume a lui Gumball

| untilizatorunic explică (pentru AndreeaDeea221998):

Ah, nici prin cap nu mi-a trecut ca ar sti cineva happy
Merci!

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru untilizatorunic):

Cu mare drag! Se uita fratele mai mic. Deci automat trebuie sa ma uit și eu laughing. Dar sa știi ca se numără printre desenele ce îmi plac și mie laughing. Îți doresc vizionare plăcută!

| untilizatorunic explică (pentru AndreeaDeea221998):

Eu l-am vazut cand am fost la parinti de sarbatori si surioara mea il privea, mi-a ramas in cap si acum big grin big grin