| Laugh25 a întrebat:

Nu gasesc flimul Safe haven online?
Cine imi da linkul unde merge filmul?
funda

6 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Http://voxcinema.net/safe-haven-2013-online-subtitrat/
Dai pe ''close ad and continue as a free user'', dai click apoi pe ''start video'' si in final, inca odata pe play.
Buh-bye!

| andralada a răspuns:

Filmul Safe Heaven nu are o data exacta cand va aparea in Romania, de aia nu ai reusit sa il gasesti pana acum asa ca sfatu meu este sa mai astepti ca si eu abia astept sa il vad big grin

| AndruHara a răspuns:

Poti intra pe http//:www.movie2k.ro.Aici il gasesti daca a iesit din cinematografe.De fapt aici gasesti orice film vrei! Funda?