| SaȘha_7030 a întrebat:

Nu imi merge Trilulilu bine, imi merge foarte greu de ce? Help. Funditssa, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| DennisRof a răspuns:

Pai poate ca iti merge din cauza netului, sau depinde ce folosesti mozila firefox, internet explorer si internet explorer depinde de care 8, 9 sau 10-le sau google chrome incearca de exemplu cand intri sa intri un unu dintre astea nu tot cu ala care il folosesti u nu stiu care ori ex, sau mozila, sau google c sper ca te-am ajutat bafta in continuare big grin

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei este probleme cu el la mult face asa oricum incerca aici
http://www.idownload.ro/modules/wordpress/category/muzica/

| cristinela_1018 a răspuns:

E mai mult ca sigur conexiunea la internet foarte slaba. Incearca sa imbunatatesti legatura!

| SaȘha_7030 explică:

Le am pe toate trei mozila internet export si google chrome si in fine tot se blocheaza plssss ajutati`ma

| verryhappychild a răspuns:

Inseamna ca functioneaza f.greu net-ul tau