| Mădălina235 a întrebat:

Nu îmi pot aduce aminte denumirea unui film horror cu o păpușă. L-am privit acum vreo 8 ani.

Este vorba de o femeie însărcinată care primește în dar o păpușă, locuiește într-o casă lângă pădure. Într-un final ea confundă păpușă cu copilul sau pe care ulterior îl naște, vrând sa îngroape păpușă ca sa scape de ea că-i aducea probleme, îngroapă copilul ei. Mai multe nu-mi aduc aminte, dar stiu ca era bun filmul? Cunoaște cineva denumirea?

3 răspunsuri:
| gheorghitatelenovelista123 a răspuns:

Papusa ceachi si ea a taiat papusa cu drujba si avea si o zvarleaza.