| MariusBoy2013 a întrebat:

Mai de mult am vazut un film si acum numai aduc aminte cum se numea, deci:
O femeie insarcinata alearga pe strada iar iubitul ei o urmareste cu masina ca sa o omoare si un om al strazi il vede cum o prinde si o bate se ridica si fuge sa o salveze apoi mai vin si alti cu arme se impusca ia naste si apoi este impuscata in cap el ia copilul si fuge apoi nu stie cum sa scape de el.A da si mananca morcovi.laughing
Deci stit despre ce film e vorba?

1 răspuns:
| mihaigal a răspuns:

Sigur nu e serial?