| swty89 a întrebat:

Nu mai stiu cum se numea filmul cu asiatici, chinezi ceva de genul asta, fata a implit 18 ani, era iarna si tatal ei a duso la o margine unei mlastini, sa o impuste nu ma stiu dar stiu ca s-a facut mila de fata si a lasat-o in viata. fata a crescu si si ea indragosit de un soldat american.filmul trebuie sa fie din anul 1999-2001-2002,filmul l-am vazut la nemti pe prosieben.eram mica de vreo 7 ani si chiar nu mai aduc aminte cum se numea filmul mi-ar placea sa il revad, DAU FUNDA!

1 răspuns:
| HeavensCalling a răspuns:

Nu imi pare cunoscut, dar ai putea incerca sa cauti pe google lista cu astfel de seriale. Ar trebui ca la fiecare sa arate si un scurt rezumat. Ceea ce cauti tu este un serial corean. Nu l'am vazut si nu iti pot spune cum se numeste, dar asa ar trebui sa'l gasesti pana la urma. thinking