| Bessty a întrebat:

Nu stiti cine a castigat in serialul Burlacul?

8 răspunsuri:
| qpVVicky a răspuns:

Pai

| qpVVicky a răspuns:

In finala au ramas Anca si Cezara. Edward(burlacul) a spus ca ii pare rau, dar nu poate alege niciuna dintre cele doua, deoarece o iubste pe Ana Maria. Ana a plecat deoarece nu le mai suporta pe celelalte fete. Funda?

| greutateideala a răspuns:

Anne parca asa o cheama

| LuS[z] a răspuns:

Nimeni laughing
Eduard a decis sa nu ofere niciuneia dintre finaliste trandafirul pentru ca a spus ca e indragostit de Ane straight face

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Ba da, Annamaria, ca a chemat-o inapoi Catalin la sf emisiuniitonguece le-a lasat pe celelalte 2 cu ochii in soarelaughing)

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nici anca nici cezara s-a dus edward dupa ana-maria. Acum sunt logoditi. Asa am inteles eu de la Tv. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| katrina21darrell a răspuns:

Anne Marie.Sa intors si cica acum se casatoresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul sezon a castigat violeta http://burlacul.a1.ro/momente/Violeta-a-castigat-marea-finala_166.html, iar in al doilea, burlacul (imi scapa numele) a ales-o pe Ane Marie, care plecase la un moment dat, dar s-a intors dupa ce a fost dat "verdictul" http://www.24monden.net/2011/06/cine-castigat-burlacul-sezonul-2.html