| ch0c0latemix a întrebat:

Cine a castigat la burlacul? fundish:X

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

"Cezare si Anca nu au fost alese.
Eduard a spus ca fata pe care o doreste este Anne, pe ea o iubeste. Momentele care au aurmat au fost emotionante. Ana Maria a fost chemata la Monte Carlo unde s-a intalnit cu barbatul pe care il doreste din tot sufletul. Scene romantice, fericire maxima, un cuplu care ar putea sa ramana impreuna.
Oricum, a fost ceva neasteptat.

video online http://burlacul.a1.ro/"
...cel putin asta am gasit pe internet. Daca cautai, poate gaseai si tu. Eu nu am urmarit emisiunea.
---
Think clear!

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu i-a dat trandafirul la niciuna dintre alea doua care o ramas si s-a intalnit cu ana maria

| Pau a răspuns:

Heey`!
Anne a castigatbatting eyelashes

| Alexandra_7889 a răspuns:

Nimeni a ales-o pe annewinkingsmug

| deea4youu a răspuns:

Pai a fost un final mai special... Burlacul nu a ales-o pe niciuna dintre cele 2, recunoscand ca e indragostit nebuneste de Anne:X Bote a sunat-o pe Ana Maria si aceasta a venit la Monaco, alegandu-l pe Edward. A fost o poveste frumoasa cu happy end.
Funda?batting eyelashes

| aLLu17 a răspuns:

Dintre Cezara si Anca niciuna...a venit Anne la el :X:Xshi a ramas cu ea...ahh` ce se mai pupau :X

| Cukiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Roxana Parashivoiu i-a castigat inima burlacului, desi nu a participat la reality show, cel putin asta se zvoneste prin presa.in cele din urma nimeni nu a castigat trandafirul,nici Anca, nici Cezara, ci Ana Maria happy