| angel55 a întrebat:

Nu stiti cumva cum se numeste acel film disney original movie in care doi bebelusi inving niste hoti si pana la urma parintii lor se casatoresc si au doi copii gemeni, iar acei bebelusi vorbesc intre ei dar lume nu ii aude si dadaca lor batrana este prinsa de acei hoti etc. fetita era blonda iar baiatul avea par saten si parca il chema billy sau ceva de genul ca il caut de mult si nu il gasesc deloc va rog funda pentru raspunsul bun

Răspuns Câştigător
| Boomzz2012 a răspuns:

Sene numeste Oh, Baby (pe cuvant de bebelus).
http://www.desene-animate-online.net/oh-baby/partea-1-video_433cbd9a0.html
Funda?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Oh, baby.
Sim mie mi-a placut happy

| CrissuCristina a răspuns:

Funda? big grin plzzz!

| angel55 explică:

Mersi tuturor in sfarsit l-am gasit ve iubesc pe toti