| anonim_4396 a întrebat:

Era un desen pe disney chanel cu: 2 copii foarte isteti, parinti lor uituci, o dadaca batrana si rea care avea grija de copii si care avea multi bani pe care ii ascundea o fata buna si naiva care locuia cu batrana aceea rea si doi exterminatori - (unul gras si scund si unul mai slab si inalt la final cei doi parinti se casatoresc iar copii vor avea doi fratiori gemeni: un baiat si o fata. (este un desen de comedie) Cine stie cum se numeste filmul? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
E vorba de filmul "Marea mea familie".
Într-adevăr, foarte frumos, l-am vizionat şi eu.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh baby.

| piTiCcu a răspuns:

"Marea mea familie"-si filmul era pe vremuri cand era Fox Kids, Jetix. happy

| DeDe11 a răspuns:

Marea mea familie happy