| Lauriky_6092 a întrebat:

Nu stiu de ce?! Dar sa va spun: am vazut filmul twilight acum vreo 3 luni (toate sezoanele) am fost foarte curioasa pentu ca am auzit de el de la colgei, prieteni, pe net si dupa ce am vazut toate sezoanele am simtit fluturasi in stomac laughing si apoi mi-am dat seama ca m-am indragostit de edward rolling on the floor insa nu pot sa nu ma gandesc la el insa este o problema mie un imi place personajul pe care il joaca nu actorul (mie imi plac vampirii cred ca din cauza asta) Puteti sa imi dati solutii sa nu ma mai gandesc?

Răspuns Câştigător
| Yzzza a răspuns:

Asta s-a intamplat.Asa is si eubig grin.Simti o usoara atractie fata de elhappy.Dar iti va trece repede.In orice caz...te asigur ca vei mai trece printr-o astfel de situatie; si nu o sinura datahappyhappyhappy.Si eu am trecut prin asa ceva la aproape fiecare film romance pe care l-am vazutlaughing. Crede-ma...te inteleg perfect.happy

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

In primul rand filmele nu au sezoane, doar serialele au, cand zici toate sezoanele te referi la cele 3 filme 1.Twilight 2.New Moon 3.Eclipse ...nu e o tragedie si eu sunt obsedata(ca sa zic asa) de Peter Facinelli (Carlisle Cullen) nu'i cine stie ce.

| LauraMB a răspuns:

Inceraca sa te uiti la Vampire diaries sa il vezi pe Damon, e mult mai frumos si ca actor si rolul pe care il joaca e genial.si app e tot vampirtongue

| ChristinaO a răspuns:

Mda,cred ca li s-a intamplat tuturor fanelor Twilightlaughingstai linistita ca trece dupa ceva vreme. Daca vrei sa scapi,uita-te,cum a spus cineva mai sus,la The Vampire Diaries, si atunci te vei indragosti de alt vampir, mult mai dragutlaughing.Si nu cred ca vei gasi o solutie sa nu te mai gandesti...cauta-ti eventual, o alta "feblete", dar va trece cu timpul (: