| TheDevilOne a întrebat:

Nu urmaresc foarte des "Iubiri Secrete" si nu am inteles cine este tatal lui Andrei Maris, imi poate explica cineva ce legatura are Andrei cu Mircea si cu comisarul Coman?

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Comisarul este tatul lui andrei, iar mircea este tatul lui vitreg...

| dincolodevise a răspuns:

Tatal scuze...

| hiphopgirl a răspuns:

E Mircea pentru ca e tatal sau adoptiv si comisarul coman e tatal lui biologic.

| ghidutsu a răspuns:

In tinerete Valeria,mama lui Andrei si Radu Maris,a avut o relatie indelungata si serioasa cu comisarul Coman din care a rezultat si un copil, acela fiind Andrei, insa comisarului Coman nu i`a spus pentru ca ea urma sa se casatoreasca cu Mircea si ca sa nu dea totul in vileag a spus ca este insarcinata cu Mircea dar mai incolo le-a marturisit totul.