| Gligore2000 a întrebat:

O actriţă metisă o va interpreta pe Albă ca Zăpada în noua versiune produsă de Disney, nu era mai bine sa fie si transgender?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Ii schima si titlul in "Gri ca zapada"? laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil urmeaza si turnarea altei variante cu transgender.

| Wr3nch a răspuns:

Si unde e problema? Nu iti convine actrita nu te uitilaughing Nici mie nu imi place ce pe cine a ales Netflix pentru Yennefer si Trish in Witcher dar asta nu inseamna ca serialul e prost.

| gabicoo a răspuns:

Metis = rezultatul încrucișării dintre un alb și o amerindiancă sau invers! Nu cred că e cazul aici!
Actrița are tată polonez și mamă columbiancă = sudamericană de origine hispanică - cu stramoșii săi fiind coloniști europeni!
După cum arată nu are trasături amerindiene! Deci ne agităm degeaba!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

În general mă enervează știrile de genul ăsta, dar tipa e la origine poloneză, deci europeană și nici nu e atât de întunecată la culoare. O ajută părul mult pentru rolul ăsta și cu puțin machiaj sau un ruj roșu, o să fie destul de albă. Chill.