| beYourself a întrebat:

Care credeti ca este cea mai talentata actrita disney?

Răspuns Câştigător
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

London(brenda song) din zack si cody

17 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Le urasc pe toate dar mi se pare simpatica aia Christina Grimmie care a intrat acum mai nou pacat de ea ca so bagat in cacatu' cela. Mi-ar fi placut sa cante rock da...

| HurremSultan a răspuns:

Buna!

Eu cred ca cea mai talentate actrite de la Disney sunt :
1.Brigit mendler ( ww.google.ro/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/......80&bih=933 )
2.Selena Gomez ( http://www.google.ro/......tp?/imgres )
3.Debby ryan ( http://www.google.ro/......tp?/imgres )

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Selena gomez...u la cine te gandesti?happy

| piticoth a răspuns:

Pai ar fi Miley Cyrus - Hanna Monthana
Selena Gomez - Magicienii Din Waverly Place
Jonas Brother
Demi Lovato - Sony si stelutsa norocoasa

:]

| Heart2014 a răspuns:

Demy lovato

| EmotionalKoma a răspuns:

Demi Lovato :X

| steffyutz a răspuns:

Pai mie imi place cum joaca brenda song si miley cyrus! ele au un adevarat talent!

| steffyutz a răspuns:

Miley are cel mai mare talent! poate juca orice foarte bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Catafu a răspuns:

Selena Gomez :X

| Raluca7761 a răspuns:

Parerea mea este ca cea mai talentata actrita disney este SELENA GOMEZ.

| LallyLala a răspuns:

Parca Vanessa Hudgens a jucat prin filmele disney : High School Musical parca. Recent am vazut un film "Beastly" unde ea este este personajul principal impreuna cu Alex Pettyfer, film in care ea a jucat chiar foarte bine.

| Crash0 a răspuns:

Miley cyrus smug

| flory9787 a răspuns:

Miley cyrus, Selena Gomez, Deby Ryan happy le ador pe toate!

| andrutz4 a răspuns:

Selena Gomez si Miley

| beYourself explică:

Ma refeream la actorie!

| EdY_9001 a răspuns:

Deby Ryan happy