| Narkys a întrebat:

O curiozitate! Ce filme cu vampiri a-ti vazut si recomandati cu placere? Aparte "Twilight" si "Underworld" sunt deja prea cunoscute si mult prea vizionate.

Răspuns Câştigător
| Reeka a răspuns:

Nu ai vrea mai bine sa incerci cateva seriale/anime-uri? Sunt mai atractive decat un film. Filmul te captiveaza pentru 2 ore, iar a 2-a zi ai si uitat ca l-ai vazut. In schimb, The Vampire Diaries(serial) sau Vampire Knight(anime) te fascineaza, astepti cu nerabdare urmatorul episod, faci parte din ele pe toata durata lor..si-ti raman mai mult timp intiparite in minte.
Daca le-ai vizionat deja pe cele mentionate de mine, sper sa-mi dai dreptate, daca nu, te sfatuiesc sa le incerci.

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Filme nu prea stiu, dar incearca hellsing ultimate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum indraznesti sa le pui in aceeasi fraza...Twilight se poate numi film? e o porcarie epica! in schimb Underworld e genial(mai ales awaking)de Kate beckinsale nu mai vorbesclaughing))...dar iti recomand Blade in caz ca nu l-ai vazut!