| MikutzzaDragutzza a întrebat:

** FUNDITZZA **ce filme cu vampiri recomandati? in afara de Twilight?

Răspuns Câştigător
| gHioo a răspuns:

Asistentul Vampirului, e BESTIAL, uitate si vezi

13 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

The Vampire Diaries :X. Incearca sa te uiti la primul episod si vei vedea ca nu te vei mai putea opri.

| AndreiGabi a răspuns:

Filme:
1 Underworld
2 Blade
Totusi nu sunt mai bune ca seria Twilight.
Serialele sunt multe.Cel mai bun the vampire diaries, dupa ar fi true blood, buffy the vampire slayer etc...

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Vampires e misto tare l-am vazut

| Elena010 a răspuns:

The embrace of the vampire...E cu Alyssa Milano :*

| Gabiii a răspuns:

Interviu cu un vampir.

| anonim1808 a răspuns:

Jurnalele vampirilor

| Nolkyz a răspuns:

The vampire diaries

| AzZy a răspuns:

Daybreakers. Este un film c vampiri, dar nu este genul prostesc in care unu' ii musca pe toti si e multa prosteala. E vorba despre o lumea domintata de vampiri, dar in care traiesc si oameni. Ca sa poata trai, vampiri sunt nevoiti sa bea sangele oamenilor, dar sunt constienti ca aceste resurse se vor epuiza si ei vreo muri. De aceea Edward nustiucum impreuna cu niste savanti incearca sa gaseasca un inlocuitor de sange si in ele din urma gassesc o solutie la un tip de a vindeca vampirismul. Restul te las sa descoperi singura, fundita?big grin

| BadLuckBryan a răspuns:

Hannah Montana filmul :*

| razvanule a răspuns:

Vampire sucks laughing

| cathwoman a răspuns:

Jurnalul unui vampir

| fluid a răspuns:

Imi vine in minte un singur film cu vampiri : Interviw with a vampire ( cu Brad Pitt, Tom Cruise si Antonio Banderas) dar totusi daca vrei, un serial misto ar fi the vampire diaries e vorba de idila dintre un vampir si o fata ceva gen twilight.Garantez ca o sa iti placa

| AndSim a răspuns:

The Vampire Diaries e serial, dar este foarte captivantwinking!