| pisciutza19 a întrebat:

O întrebare pentru cei care urmăresc serialul Trăsniţii de pe Prima tv. Ce părere aveţi despre intoarcerea lui Marlanu(Toni Ionescu)? Vă place? părerea mea este că serialul are din nou sare şi piper. Am văzut aseară primul episod şi mi-a plăcut foarte mult

4 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Si mie mi-a placut episodul de ieri happy. Marlanul chiar este sare si piperul in acest serial happy.

| pisciutza19 explică (pentru GabyT10):

Eu urmaresc serialul de cand a inceput eram mica atunci acum am 20 ani.Cred ca aveam vreo 6-7 ani pe atunci atunci eram mica si ei tineri acum sunt eu mare si ei batrai.Chiar iubesc serialul desi am avut totusi o mica perioada cand nu m-am uitat si dupa aia a inceput din nou sa imi placa, nu mi-a placut cand au facut chestia aia cu Spania chiar ma plitisea.

| GabyT10 a răspuns (pentru pisciutza19):

Multi ani inainte cu sanatate happy.Eu ma uit cand am timp (in cursul saptamanii), de regula ma uit vinerea si vad toate episoadele din acea saptamana happy.

| vodami92 a răspuns:

Mda revenirea lui toni ionescu in trasnitii! a insemnat plecarea altor actori din serial! si anume catalin marin! lavinia stoica! constantin zamfirescu! in timp ce bogdan dumitrescu! grig chiroiu! livia taloi! raluca guslicov! ramaneau mai departe in serial! eu oricum nu am apreciat serialul asta! serial bun a fost la bloc poate! nu trasnitii sau nimeni nu-i perfect!