| LoryZuzu1 a întrebat:

O intrebare pentru fetebig grin La festivitatea de sfarsit de an cum v-ati gandit sa va imbrcati? scuze categoria

3 răspunsuri:
| Mαdαliηα a răspuns:

Pai la noi este ceva simplu, adica un tricou alb fara model si o pereche de pantaloni scurti sau lungi, tricoul alb fara model este pentru ca o sa ne lasam fiecare cate o amintire pe el, adica eu las la o colega iar ea mie si tot asa love struck simplu si dragut happy o seara buna kiss

| pisii11 a răspuns:

Paii daca e cald iti poti lua o rochita draguta sau niste pantaloni scurti cu un maieu.iar daca e vreme rea iti iei blugi dar iti iei o bluza mai sofisticata sa zic asa! sper sa fie cald! funda?

| nykystelistu a răspuns:

Buna. poate te intreseaza ceva de aici.
http://www.tu.ro/afiliat/cont_referer.html