| dutzy_2100 a întrebat:

La festivitatea de sfarsit de an cum v-ati gandit sa va imbracati? Rochie? Blugi+sacou +panofi cu toc? Spuneti-mi va rog ideile voastre(pentru fetele de a 8-a)

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o rochie neagra de catifea pe care am purtat-o si la revelion. Nu ma prea vad in pantofi cu toc, deoarece cica voi dansa si va deveni obositor. Imi voi lua niste balerini cu talpa putin mai inalta, fiindca am probleme iar daca sunt prea scunzi nu e confortabil.
Nu voi purta sacou, ci bolero cu alb sau negru, este destul de cald. Ceva in genul astuia: http://www.google.ro/......tp?/imgres

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Festivitatea de sfarsit de an va fi in iunie, cand, e foarte posibil sa fie peste 30 de grade afara. Chiar crezi ca vei arata trasnet transpirata leoarca in blugi si sacou? Ia mai gandeste-te!

| AnaMariaRo a răspuns:

happy ai mai postat odata vezi ca am raspuns dincolo happy succes!

| Christinne8 a răspuns:

Eu imi iau rochie Si niste botine:d. Plus ca o sa fie foarte cald. Deci apeleaza la rochie.

| Inna65 a răspuns:

Rochie si pantofi cu toc!

| Bubbles17 a răspuns:

Inca nu sunt a8-a dar eu m-as imbraca cu bugi+sacou+pantofi cu toc.

| flacarea20 a răspuns:

Asta este o intrebare banala, normal ca rochie.cred ca toate fetele se imbraca in rochie si in pantofi cu toc. clar