| 582gaby a întrebat:

Oare va fi concert lala band si la cluj?

Răspuns Câştigător
| LaYeR a răspuns:

Se poate, trupa LaLa Band are un succes enorm in Romania cu serialul Pariu Cu Viata, deci da cred ca o sa fie concert si la cluj, sper ca o sa fie si la Bacaubig grin

| ijustine a răspuns (pentru LaYeR):

Da! Va fi. 13 septembrie la Casa De Cultura A Studentilor 2012

| Trassib a răspuns (pentru LaYeR):

La Bacau este pe 24 aprilie 2013.

11 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Daca se intampla asta m-a mut din oras, ce sa caute cocalari aceia la Cluj? Doamne ce aveti toti cu formatia aia de 2 lei care face gramezi de bani pe spatele vostru, ca ii urmariti serialele si mergeti la concerte

| Budincăă a răspuns (pentru NemNUZ):

De acord! Peste tot vad intrebari gen : Cand e nascuta Cristina Ciobanasu? Dorian si Alina sunt impreuna? :o Woow, a murit *nu stiu cine*. Dafuq? NU NE PASA.

| 582gaby explică (pentru NemNUZ):

HAHA... Te-ai mutat?
Pentru ca au fost si o sa mai vina...

| NemNUZ a răspuns (pentru 582gaby):

Ok, super, uraaa laughing si nu, nu ma mut big grin

| IonutAxi a răspuns:

Se poate

| T1R2O3L4L5E6R a răspuns:

Nu, nu o sa fie niciodata, never ever, sper ca ti-am spulberat visul.

| Raţiu_Măddă_1984 a răspuns:

Da pe 13 septembrie 2012, la Casa de Cultura a Studentilor
Biiletul este 75 le[cel simplu] sau 150 lei[VIP].

| RamonaClaudia a răspuns (pentru Raţiu_Măddă_1984):

Poti sa-mi spui de unde pot sa-mi iau bilete?big grin

| Alexandra_Maria_1997 a răspuns:

Da : Cluj – Napoca – 13 septembrie – Casa de Cultura a Studentilor :*