| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Cum se numeste filmul care se difuseaza chiar acum pe Prima TV? Eu nu pot afla, pentru ca am o telecomanda idioata sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Homeless to Harvard: The Liz Murray Story

3 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Cand mai ai probleme de genul poti cauta pe net program Prima TV si gasesti acolo tot programul si de zilele trecute si ziua actuala.

| Ionutpp a răspuns:

Puteai sa scrii si tu pe google: program tv, si vdeai cum se cheama filmul, daca tot ai internet

| Giulia97Anna explică (pentru Ionutpp):

Trebuia sa se gaseasca unul sa comenteze aiurea -_- Te manca asa tare sa-mi dai raspunsul asta? Doar ai observat ca am primit raspunsuri si am dat si funda.