| Hanaemi a întrebat:

Ok deci! Cand eram mici, erau pe minimax ceva desene animate cu o printesa (eu imi aduc aminte ceva cu capsuni) si intr-un episod se imprieteneste cu un dragon care se transforma in stana de piatra. Are cineva vreo idee despre ce vorbesc? Cred ca ii zicea printesa capsunica dar nu gasesc NIMIC cu o printesa mica mica intr-un castel.

Guys, I have a questoin, when I was a kid, there was this show with a small princess who in one episode becomes friend with a dragon who gets petrified and he remains like a statue. It's something that resembles Strawberry Shortcake but it's not that one! The princess had a castle and stuff! It's killing me and I can't revise.

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Capsunica

| Teddy2228 a răspuns:

Eu tin minte ca se numea CAPSUNICA/STRAWBERRY SHORTCAKE
nu stiu sigur daca la aceasta te refereai...