| Diana_7451 a întrebat:

Ok. Profesoara noastra de engleza ne-a povestit despre un serial/film (nu stiu sigur) cam vechi, cu vreo 7-8 ani in urma, in care era vorba despre o fetita care omora strigoi. I-a spus ca i-a placut foarte mult si mie chiar mi-a trezit interesul. Si ar mai fi unul. Dar despre el stiu doar ca are titlul ceva de genul: Xfiles.

Imi pare rau ca ofer atat de putine detalii, dar asta e tot ce stiu.
Imi pastrez speranta ca cineva stie cate ceva despre aceste seriale/filme.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buffy spaima vampirilor.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......91968.html
Ai aici un link! Baftă!