| Elena567223 a întrebat:

Era luna asta un film la Prima TV din care nu am apucat sa vad prea mult dar mi-a placut ideea si nu stiu care e titlul. E vorba despre niste romani care calatoresc in America intr-un autobuz si am prins o scena in care un tip "vorbea" cu o tipa care de fapt dormea si isi marturisea iubirea pentru ea crezand ca doarme si ca nu aude dar dupa ce el a plecat ea si-a deschis ochii laughing E un film asa mai vechi pentru ca stiti si voi ca pe Prima TV sunt doar filme mai vechi. Deci... am nevoie de titlul acestui film.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

America, venim! (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/america-venim-566569/

1 răspuns:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la intrebare, dar poti sa il gasesti cautand pe programul lunii in care ai vazut. O sa gasesti tot ce a fost difuzatwinking