| AdriAdrianaAdri a întrebat:

Pariu cu viata a luat vacanta sau s-a terminat sezonul?

2 răspunsuri:
| danielarimnea a răspuns:

Bine... din surse nu *au luat vacanta* inca filmeaza numai ca au avut in jur de o saptamana liber pentru ca era craciunul si anul nou insa au revenit la munca uitati-va la acest serial fiindca sunt oameni care muncesc si chiar nu dorm doar pentru un episod pe saptamana ei au interviuri, sedinte foto, filmari, concerte si unii inca mai sunt la scoala! laughing

| MaiaMv a răspuns:

Pariu cu viata a luat vacanta, va incepe din nou pe la jumatatea lunii. Funda?