| q12 a întrebat:

Pe ce canal e serialul The Walking Dead? si cand si la ce ora?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe AMC in America, la noi nu se difuzeaza. Momentan e in vacanta, revine in februarie

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In Romania nu e difuzat de nici o televiziune, serialul poate fi vazut pe vplay, seriale subtitrate.ro,etc

| iuliana2002 a răspuns:

Sa stii ca eu aveam un raspuns mai bun!
iti dau doar un mic detaliu episodul se da in fiecare vineri dar aveam si mai multe info

| White_Cristi_1998 a răspuns:

Poati accesa vplay de pe pc-laptot si poti vedea toate episoadele si nu numai din the walking dead mai sunt multe alte seriale.