| Jolley a întrebat:

Pe ce program tv se difuzeaza "Twilight-Zori de zi (breaking dawn)"
Si la ce ora.Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

La televizor probabil se va difuza anul viitor. In 18 noiembrie are premiera in cinematografe, iar pe internet va aparea cu vreo 2-3 saptamani mai tarziu.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Daca afli sa imi sp si mie.:d

| dolcEE a răspuns:

Nu spera prea mult. Daca vrei sa-l vezi trebuie sa mergi la cinema c abia a aparut acolo. La tv se va difuza cam peste cel putin jumatate de an.

| NuDauFunda a răspuns (pentru dolcEE):

De fapt abia pe 18 se lanseaza in cinematografe.

| yuuki a răspuns:

Buna.La televizor nu cred ca o sa-l vezi prea curand. Abia pe 18 noiembrie 2011 va fi premiera in cinematografe.