| cadilica a întrebat:

Pe cine alegeti?
Ed Westick-Chuck bass, chace crowford-nate archibald, penn badgley-dan humphrey, robert patinson, taylor lautner, william levy

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nate,Dan and Chucklove struck

| KatnissEverdeen a răspuns:

Robert Pattinson

| ella2o a răspuns:

Of.foarte grea alegere.Toti sunt minunati,talentati, inteligenti si bineinteles aratosi, insa sunt nevoita sa-l aleg pe Robert Pattinson. El este marea mea iubire de 3 ani,actorul preferat,iar muzica lui imi da intotdeauna fiori.Ed Westwick e si el destul de frumos, ar fi a doua alegere fiind talentat si in muzica, plus ca e britanic.
...am o slabiciune pentru british boys. big grin