| SMTHING a întrebat:

Taylor Lautner sau Robert Pattinson? De ce?

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Taylor Lautner mi se pare mai modest si nu are atatea aere de vedeta.

| DeDii a răspuns:

Robert Pattinson pentru ca e foarte da foarte frumos si Taylor Lautner nu...pentru ca nu imi place fata lui.laughing

| Petronela a răspuns:

Taylor Lautner deoarece e un bun actor si e foarte dragut

| AmberMyth1 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, Taylor Lautner pentru ca este un actor destul de bun, care stie cum sa se poarte ca sa nu ajunga in ziarele de scandal.Are o imagine destul de buna, zic eu.Robert Pattinson nu imi place. E un actor talentat, dar ca persoana nu mi se pare cine stie ce.Nu l-am cunoscut personal evident ca sa spun asta dar nu am o parere buna despre el.
Fiecare cu opinia lui.:*