| LoveTheVampireDiaries13 a întrebat:

Pe ProCinema, Gossip Girl a ajuns la sezonul 4? Daca da, cand incepe acesta si la ce ora?

FUNDA!happy

4 răspunsuri:
| AndrrreaDeea a răspuns:

Din cate stiu eu sezonul 4 s-a difuzat pe Pro Cinema pana de curand.

| LoveTheVampireDiaries13 explică (pentru AndrrreaDeea):

Poate era sezonul 4, dar eu am vazut episodul cand nastea Dorota si stiam ca e in sezonul 3laughing. Dar oricum... daca e ca tine, cand incepe sezonul 5?puppy dog eyes

| vlad7frati a răspuns:

Buna poti sa privesti aici programul tv, http://tv.acasa.ro/program-tv-pro-cinema/maine eu vad ca nu merge vorba de Gossip Girl! Cred ca apare mai tirziu! O zi buna! Fundita?)