| Minty a întrebat:

Pentru cei care ati vazut telenovelele Rubi si Teresa, pe care ambitioasa o preferati?winking

Răspuns Câştigător
| bombonyk04 a răspuns:

Sincer eu o prefer pe ''RUBI'' deoarece era frumoasa, stia ceea ce isi doreste si la sfarsit nepoata ei i-a calcat pe urmehappy
dar nici TERESA nu este mai prejoshappy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Buna!
eu le-am vazut pe amandoua happy (la timpul lor)
imi placeau ambele telenovele, cat si personajele!
se aseamana ffoarte mult!
amandoua au preferat banii in locul saraciei si a iubitii.ma refer la Rubi,inca nu se stie ce va alege Teresa!
nu pot alege,amandoua sunt niste modele pozitive (pentru ca sunt ffoarte ambitioase si ar face aproape orice sa isi atinga scopul) dar si negative(pentru ca prefera banii in locul persoanei iubite.)
Barbara Mori e o actrita speciala,care a jucat in ffoarte multe roluri, iar Angelique Boyer este inca tanara si mai are multe de invatat, dar cred ca va ajunge la fel de buna ca Barbara happy

pa-pa

| Simona a răspuns:

Pe Teresa!
love struck

| TAzOVsKY a răspuns:

Eu am vazut Rubi.mi-a placut mult de ea. Stia,, sa fure inima oricui''. Era ambitioasa.si ff frumoasa.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teresa!`; x are muulta ambitie e si desteapta!` :X

| aLexx_6290 a răspuns:

Pe Teresa!

| anushhh a răspuns:

Ei bine pe TERESA e mult mai frumoasa si mai ambitioasa