| Adelina1994 a întrebat:

Pentru cei care au urmarit serialul The Mentalist. cum credeti ca il va prinde Jane pe Red John? Ca mai originala modalitate primeste funda!laughing

Răspuns Câştigător
| Crisstyanos a răspuns:

Il va prinde cu alta big grinlaughing)

2 răspunsuri:
| ragemvp a răspuns:

Cum a facut cu cel fals. il v-a impusca. daca te referi la metoda, red john va face o greseala.

| Issabela26 a răspuns:

Cred ca red john e theresa laughing))))))))))))))) deci isi va da seama singura ca e intelingent jane si stie oricum de mult k theresa e red john rolling on the floor))))))) glm. cred ca o sa vina red john si o sa se predea sau eventual o sai zica ca lucreaza cu jane in echipa daca vrea jane laughing)))))