| B0ne a întrebat:

Cine credeti ca este "Red John" din serialul "The Mentalist"?

2 răspunsuri:
| DaLfff a răspuns:

Sincer, eu cred că-i unul din cei şapte de la finalul sezonului 5. Ţin să cred că Bret Partridge este Red John. Din toate indiciile el se potriveşte cel mai bine, la "descrierea" lui Rosalind de la sfârşitul sezonului 1. Mai ales că Bruno, n-avea cum să ştie că se va ajunge aşa departe cu serialul, deci trebuia să ni-l dea pe RJ încă de la început.

| SecretKiss_6821 a răspuns:

Mmmm. Presupun ca vom afla la sfarsitul serialului, dar in cazul in care 'Red John' e doar un simplu criminal, ma refer la un necunoscut, pe care nu ni l-au aratat pana acum in serial, as zice ca vom avea parte de un final cam plictisitor. Nu cred ca ne pot tine atat in suspans daca 'Red John' nu este un prieten de a lui Patrick sau un colg de munca... Parerea mea thinking