| deniedaccess a întrebat:

Pentru cei care au vazut house m.d...chase moare? in ce sezon, episod? funda!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Dr. Robert Chase nu moare.
De unde ai auzit asta?
Numai bine!

| deniedaccess explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult...de pe net si jur ca nu ma mai uitam la serial daca el murea...de el imi place cel mai multbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Poate ca va fi mult mai interesant sa descoperi tu daca moare sau nu. Nu vrem sa iti stricam placerea de a-l urmari, spunandu-ti ce si cand se va intampla.

| deniedaccess explică (pentru sonny89):

Chiar vreau sa stiu...imi place foarte mult serialul si chase clar... daca moare nici nu vreau sa ma mai uit sa prind acel episod

| sonny89 a răspuns (pentru deniedaccess):

Crede-ma! E mai interesant sa nu stii ce se intampla...