| Clara_9356 a întrebat:

Pentru cei care s-au uita la Narcisa Salbatica, a murit Emil?

Răspuns Câştigător
| FriendsShow a răspuns:

Nu a murit.traieste...a murit cristian... uitate pe http://narcisasalbatica.a1.ro/ si poti vedea ultimul episod. funda?

10 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Nu...a iesit din inchisoare fiindca sia retras tatAl lu irina plangerea...

funda?

| TheUnikBiby a răspuns:

Din cate am aflat eu, nu a murit. Tatal sau a mintit-o pe Emanuela ca a murit deoarece nu era de acord cu relatia.

| speechless070 a răspuns:

Nu, a iesit din puscarie si traieste bine mersi cu manuela

| Kisses a răspuns:

Da,Dumnezeu sa-l odihneasca!crying

Răspuns utilizator avertizat
| aLyN_4462 a răspuns:

Nu, nu a murit se uita sora mea mereu si nu e mort asa a zis taicasu lu aia.care are copil. fundita

| dudu_8964 a răspuns:

Emil nu a murit doar au mintit Dana cu Sergiu

| adeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu nu a murit

| Coloroful a răspuns:

Nu a murit.

| Wachiutău a răspuns:

Nu, nu a murit happy