| pwp a întrebat:

Cum vi se pare Emil din Narcisa Salbatica?

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Pai... pentru mine e ca un barbat-perfectlaughing. Puternic dar totusi grijuliu si romanticwinking.big grin :X

6 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

A gresit grav in trecut, dar incearca din rasputeri sa se-ndrepte, ceea ce il transforma intr-un personaj pozitiv...dar mai are ceva de munca.

| hope2destiny a răspuns:

Ii dragutlove struck si a inceput sa aiba grija de manuelabig grin si sa-i pese de ea.

| SilvanA_8443 a răspuns:

Buna. Mie mi-se pare cateodata bun la suflet dar cateodata exagereaza cu iubirea. si nu cred ca trebuie sa-l numeasca diavolo si oricum asa este rolul dar poate in realitate este o persoana deosebita

| Georgie a răspuns:

Mie mi se pare cam pervers, dar cateodata grijuliu.happy

| FartsMaker a răspuns:

Pervers,grijuliu,hazliu,jmecher

| Leaflets a răspuns:

Nu e personaj negatiiiiiv tongue