| deeablonda23 a întrebat:

Pentru cei care se uita la "Pretty Little Liars": cine credeti ca e "A" (pareri personale) si cate carti exista in librarii? Eu am gasit decat 3 carti primele: "Pretty Little Liars", "Impecabil", "Perfect". Scrieti numele cartilor daca mai sunt in afara de astea. Merci mult! Dau fundite.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Am auzit ca "A" este sora geamana a lui Alison, in carte, iar in serial este Alison, dar este si Mona. Pana acum, in Romania au aparut doar 3 carti, cele pe care le-ai enumerat si tu, iar in America a mai aparut al patrulea volum si anume "Unbelivable"(Incredibil) care la noi va aparea pe 17.01. 2012. Uite aici:
http://daniella96.wordpress.com/......arie-2012/

1 răspuns:
| 27ade27 a răspuns:

Eu am vazut in librarii 4. Pe langa cele pe care le-ai zis tu, am mai vazut-o si pe a4a: Incredibil.