| Gєσяgιαηαα a întrebat:

Pentru cei care urmaresc serialul Gossip Girl. Am cateva intrebari. Se casatoreste Blair cu Louis pana la urma? Face accident cu Chuck? Chuck va afla ca, copilul lui Blair era al lui? [mai mult ca sigur era al lui.]. Pana la urma va ramane cu Chuck pana la sfarsit, ce credeti? Multumesc. Dau funda happy, fara raspunsuri jignitoare va rog.

2 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

1.Da Blair se casatoreste cu Louis desi nu se iubesc.
2.Fac accident pana la urma dar totul va fi bine.
Sigur va ramane cu Chuck pentru ca ei sunt facuti unul pentru celalat un exemplu ca "doua extreme se pot atrage perfect"!

| LunaAlbastra a răspuns:

Tebuie ca Chuck sa ramana cu Blair, altfel nu ar mai avea nici un farmec. Mai ales ca ultimul episod s-a terminat cu "Just because we can; t be together doesn't mean i don't love you" si el si-a amintit ca asta i-a zis si la spital. Pana la urma totul se va termina cu bine. Ei se atrag ca 2 poli opusi.