| AnnaAnnne a întrebat:

Sunt foarte curioasa
Gossip girl: sezon 5. Al cui este copilul lui Blair, Chuck sau Louis?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

OMG ce întrebare, poate fi chiar al lui Dan Humphrey, ce zici? Bineînțeles că acel copil al lui Blair este și al lui Chuck, că doar unul este Chuck Bass (nu prea are comparație nici cu prințișorul de Monaco și nici cu Gossip Girl-ul Dan).Nu mai împrumutați întrebări de pe net că sunt penibile.

| AnnaAnnne explică (pentru faramatania):

1)Daca ti se pare asa penibila tu esti si mai penibila cu raspunsul tau
2)Humphrey,serios? Doar s a sarutat cu Humphrey

| faramatania a răspuns (pentru AnnaAnnne):

2,serios,tot de pe net ai luat și asta.Ai face mai bine să vezi serialul pentru că este foarte bun, iar apoi să-ți dezvolți propria părere pentru un acord cu propria-ți satisfacție și nu să încerci doar a epata cu ideile unora, deoarece poți cădea în ridicol...sau mai degrabă poți atinge trivialități în acord cu netul [cam vezi și tu ce răspuns mi-ai dat (1)].