| Yoana3 a întrebat:

Pentru cei ce sau uitat la Gossip girl va place? Despre ce e vorba?
Funda

Răspuns Câştigător
| SerenaVDW a răspuns:

Da e super tare.intrigi.inveti multe din el care te pot ajuta si in viata reala.
e despre niste bogatasi din manhatten care au viata la picioare dar si niste persoane nu la fel de privilegiate din brooklyn.
totul e foarte frumos si merita vazut.
primele episoade poate nu par interesante.
dar dupa totul devine GENIAL.

2 răspunsuri:
| iuliaiuli18 a răspuns:

Buna! Da, ma uit la Gossip Girl si imi place foarte mult. Gossip Girl este un serial bazat pe cartile cu acelasi nume scrise de Cecily von Ziegesar si urmareste vietile unor adolescenti privilegiati care frecventeaza o scoala de elita in Upper East Side, New York City.
Serialul incepe cu intoarcerea Serenei van der Woodsen (Blake Lively) de la un sejur misterios pe care l-a petrecut la un internat in Connecticut.
Blair Waldorf (Leighton Meester), pe care creatorii o descriu ca fiind regina in centrul jocului de sah, este o prietena veche dar si o rivala a Serenei. Povestea ii urmareste de asemenea si pe Chuck Bass (Ed Westwick), rezidentul cel rau din Upper East Side, Nate Archibald (Chace Crawford), prietenul cel mai bun al lui Chuck, dar si alte personaje din afara care devin protagonisti: Dan Humphrey (Penn Badgley), prietenul lui Nate si fostul/actualul iubit al Serenei, Vanessa Abrams (Jessica Szohr), prietena cea mai buna a lui Dan si Jenny (Taylor Momsen), sora ambitioasa a lui Dan. Te sfatuiesc sa privesti si tu happy

| iuliacarina a răspuns:

E super serialul! E despre mai mult adolescenti de bani gata din Manhatten(New York) care se tot certa si impaca.