| MariaMelnic a întrebat:

Pentru cei ce urmaresc Naruto... Cite capitole are OVA-ul Konoha Hight School si unde le pot vedea pe toate traduse in romana?

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Normal ova-ul are 13 capitole, dar cei care lau tradus si adaptat in engleza lau facut de 7 :|
http://narutofan.forumulmeu.ro/t465-ova-5-shippuu-konoha-high-school

| MariaMelnic explică (pentru AlexanderTheG):

Deci, pot vedea doar 7 din cele 13 capitole. Dar poate stii de unde le pot lua pe celelalte si sa incerc sa le traduc singura.

Oricum, multumesc mult pentru ajutor.

| AlexanderTheG a răspuns (pentru MariaMelnic):

Pe celelate sper sa le pun pana la sfarsitul saptamani, din cauza timpului am cam uitat sa le termin de tradus,